Speciální pedagog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové - speciální pedagog.

Požadavky: VŠ v oboru speciální pedagogika Praxi s mentálně postiženými dětmi a orientaci v legislativě v oblasti školství Zkušenosti s tělesně postiženými dětmi (orientace hlavně v pomůckách), výhodou je proškolení pro vypracování posudků k SMZ pro tělesně postižené klienty Datum nástupu dle dohody. Náplň práce: Pedagogická diagnostika (zejména dětí s mentálním a tělesným postižením) Zpracování zpráv z vyšetření a doporučení pro vzdělávání, vedení dokumentace Spolupráce se školami, školskými zařízeními a dalšími institucemi Nabízíme: Práci na HPP - jedná se o zástup za MD Výše úvazku - 1,0 Mzdové rozpětí od 21 530,-Kč Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na: kontakt

Lokalita pracoviště

Pařížská 2249, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 530 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola, Kladno, Pařížská 2249 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému