Vedoucí prodejny Praha

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HM Studio a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - vedoucí prodejny praha.

Místo výkonu práce: Praha, kontakt pouze emailem kontakt. Práce na prodejně, obsluha zákazníků, příjem zboží. Administrativní práce.Objednávky zboží apod. Požadujeme znalost Aj. Nutné !!!! Předchozí zkušenosti s vedením prodejny jsou vítány. Ochota učit se novým věcem, slušné vystupování. Životopis prosíme zaslat na email, uchazeči budou vybráni k osobnímu pohovoru. Nástup možný IHNED. Slevy na zboží-hračky.

Společnost

HM Studio a.s.

Lokalita pracoviště

Vinohradská 2828, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

4.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HM Studio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HM Studio a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému