Jsme česká agentura, působící především ve Východních Čechách. Hledáme lidem práci a firmám zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. Detailně známe zdejší trh práce, což nám umožňuje efektivně a rychle reagovat. Jistě oceníte profesionální a individuální přístup našeho týmu personalistů, kteří nabízí i poradenskou činnost při hledání a výběru práce.

On-line marketér senior

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Nemáte zatím mnoho zkušeností, a přes to byste chtěli dostat příležitost ukázat, že na to máte? Pro Našeho klienta, významnou českou společnost expandující do zahraničí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici ON-LINE MARKETÉR JUNIOR. Nástupní plat cca 20 000 Kč, pružná pracovní doba, zaměstnanecká sleva.

Pro Našeho klienta, významnou českou společnost expandující do zahraničí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici On-line marketér senior.

Co Vás čeká?
- návrhy a příprava marketingových a propagačních aktivit
- realizace a vyhodnocování marketingových kampaní
- komunikace s dodavateli a s interním marketingovým týmem
- možnost podílet se na adhoc projektech

Co očekáváme my?
- znalost Aj na komunikativní úrovni, ostatní jazyky výhodou
- pokročilá schopnost práce s PC
- komunikativnost, důslednost, samostatnost
- vysoké pracovní nasazení
- znalost E-commerce, emailingového marketingu, webové analytiky, Google
Analytics, display reklamy, RTB, SEO SEM
- praxe v oblasti on-line marketingu

Co můžete očekávat?
- atraktivní nástupní plat cca 20 000 Kč + osobní ohodnocení ovlivnitelné vlastním výkonem a nasazením
- pružnou pracovní dobu
- možnost přinášet a realizovat vlastní nápady
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- možnost kariérního růstu
- příjemné, moderní pracovní prostředí

A ještě něco na víc…
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecké slevy

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis a zúčastněte se výběrového řízení.

Společnost

FORCE TRADE s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2013
Velikost společnosti: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Královéhradecký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Marketing manager v oboru Marketing a reklama

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na stravu
  • Sleva na firemní produkty

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORCE TRADE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORCE TRADE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému