Pracovnice v kartonáži / dělnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru - pracovnice v kartonáži / dělnice.

Hledáme vhodné uchazečky na práci v kartonáži. Náplň práce: Dokončovací práce po strojích, ruční skládání z kartonu. Po zaučení strojové vylamování (nastavení, seřízení a kontrola stroje). Práce pod vedením zkušených mistrů. Požadujeme: - manuální zručnost - spolehlivost - ochotu pracovat Nabízíme: - prostředí rodinné firmy s 55 zaměstnanci - příspěvěk na stravování a důchodové pojištění - možnost si přivydělat při práci na normy - mzdové měsíční rozpětí od 12.906 Kč - 20.000 Kč hrubého. Zájemci nás mohou kontaktovat na tel.: kontaktnebo kontakt. E-mail : kontakt , do předmětu zprávy prosíme uvést "Delnice v kartonazi, kód C73766".

Lokalita pracoviště

Dr. Stejskala 113, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 906 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Manscraft, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému