ČISTIČ / VÝMĚNÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - čistič / výměnář.

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Liberec Sever nebo Chrastava U Nisy 108 (areál bývalého Elitexu) Čistič forem: - čištění forem - kontrola stavu forem před čištěním a po čištění - hlídání, kontrola spotřeby sody a ledu - udržování pracoviště v čistotě včetně svěřeného zařízení na čištění - udržování a kontrola layout podtlakových kun a lér v regálech Výměnář: - natápění a výměna forem - příprava a rozjezd výroby - odpovědnost za stav pracoviště míchání lepidel - pomoc při manipulaci a otáčení forem při čištění - dodržování všech pravidel bezpečnosti práce, požární ochrany, ekologie Nabízíme: - Stabilní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti - Pravidelný měsíční příjem - Možnost profesního růstu - možnosti postupů v rámci oddělení i mezi odděleními - Řadu zaměstnaneckých benefitů, např.: - Odměny za životní jubilea a pracovní jubilea - Bonus na Vánoce a na dovolenou - 13. mzda - Stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou 7,5 h směnu - 25 dnů dovolené, systém 5 dnů předplaceného volna - Vánoční balíčky a další Požadujeme: - Oprávnění řídit VZV - Manuální zručnost - Výborný zdravotní stav - Zodpovědnost a samostatnost - Ochotu učit se nové věci - Ochotu pracovat v týmu a smysl pro týmovou spolupráci - Časovou flexibilitu Min. stupeň vzdělání: SOU, vzdělání technického směru výhodou Mzdové rozpětí: 25.000 Kč - 30. 000 Kč/ měsíc vč. prémií a příplatků, po zapracování přiznány vyšší mzdové tarify dle platné kolektivní smlouvy Hlásit se e-mailem: kontakt, telefonicky: kontakt Případné uchazeče z evidence ÚP posílat každý pracovní den na 09:00 na adresu v Průmyslové zóně.

Lokalita pracoviště

Svárovská 696, 463 03 Stráž nad Nisou (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému