HYPOTEČNÍ SPECIALISTA PRO POBOČKU RAIFFEISEN

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Michal Kašpar hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci financování a úvěrování - hypoteční specialista pro pobočku raiffeisen.

Nástup dle dohody. I ABSOLVENTI. Průvodní dopis spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu kontakt. Popis pozice: péče o stávající i nově získanou klientelu, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, účast na poradách a školeních. Nabízíme: zázemí silné a tradiční značky, komplexní produktové portfolio, ZDARMA vstupní školení + navazující vzdělávací program, garanci přidělení klientského kmene, možnost využití firemních benefitů. Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, komunikativnost, příjemné vystupování a proklientský přístup, aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, zkušenosti z obchodu nebo finanční sféry výhodou, ne však podmínkou. Pracoviště: Prostějov

Společnost

Michal Kašpar

Lokalita pracoviště

Hlaváčkovo nám. 217, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Odborný ekonom v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci financování a úvěrování

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Michal Kašpar výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Michal Kašpar o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému