VSTUPNÍ KONTROLOR (SPECIALISTA V OBLASTI KVALITY)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZELTWANGER AMT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) - vstupní kontrolor (specialista v oblasti kvality).

První kontakt emailem. Kontrola dílů dle výkresové dokumentace (rozměry, tolerance, povrch, materiál). Obsluha a programování 3D souřadnicových měřících strojů (včetně Faro Gage). Zabezpečení dodržování standardů kvality dle požadavků zákazníka. Vytváření kontrolních listů pro nové projekty a předávání informací zákazníkům. Externí audity u dodavatelů. Zpracování interních a zákaznických reklamací / vystavování reklamačních protokolů / vedení záznamů. Praxe na dané pozici min. 2 roky. Znalost MS Office. Aktivní znalost anglického či německého jazyka - denní komunikace se zahraničními zákazníky. Znalosti s programováním 3D měřících strojů (Faro Gage). Znalosti technologií obrábění. Znalost moderní techniky a metod jako např. SPC, 8D Reporting jako i MS Office. Analytické myšlení a schopnost najít řešení, zvládání zátěžových situací. Flexibilita, důraz na detail, důslednost. Očekáváme proaktivní a iniciativní přístup. Profesionální vystupování v komunikaci se zákazníky a dodavateli. Zkušenost v řízení kvality, ideálně zkušenost s ISO: 9001. Řidičský průkaz sk. B. Místo výkonu práce: Blanenská 1857/8, Kuřim

Společnost

ZELTWANGER AMT s.r.o.

Lokalita pracoviště

Blanenská 1857, 664 34 Kuřim, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZELTWANGER AMT s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZELTWANGER AMT s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému