Stavbyvedoucí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Intelstav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví - stavbyvedoucí.

Místo práce: Nepilova 903/3, Praha 9. Kontakt: kontakt. ŘP skup. B. Náplň práce: Komplexní řízení stavebních zakázek a celková realizace projektů od podpisu smlouvy po předání stavby Realizace staveb - stanovení technologického postupu, plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací Zodpovědnost za kvalitu a bezpečnost provedených staveb (soulad s projektovou dokumentací, technologickými postupy, normami) Finanční řízení stavebních zakázek včetně zodpovědnosti za hospodářský výsledek projektů Vedení pracovníků na stavbě Vedení dokumentace staveb Spolupráce a jednání s dalšími subjekty (investoři, provozovatelé sítí, kompetentní úřady…) Požadujeme: VŠ v oboru stavebnictví Podmínkou jsou zkušenosti s realizací staveb Zkušenosti s vedením lidí Klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní talent Velmi dobré organizační schopnosti Dobrou znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD výhodou) Aktivní ŘP sk. B Zaměstnanecké výhody: Dobré finanční ohodnocení odpovídající výsledkům Umožníme Vám seberealizaci na velmi zodpovědné pozici - podpoříme Vaše samostatné rozhodování, iniciativní a kreativní přístup Uplatníte Vaše schopnosti při řízení zajímavých stavebních projektů Pružnou pracovní dobu Po zaškolení firemní notebook Mobilní telefon s neomezeným tarifem i k soukromým účelům

Společnost

Intelstav s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nepilova 903, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí v oboru Management
Alternativní názvy profese: Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Intelstav s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Intelstav s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému