Rozpočtář/ka - Přípravář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Intelstav s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti techniky - rozpočtář/ka - přípravář/ka.

Místo práce: Nepilova 903/3, Praha 9. Kontakt: kontakt. ŘP skup. B. Náplň práce: Tvorba kalkulací a propočtů v programu Kros Zpracování cenových nabídek Kontrola předložených cenových nabídek subdodavatelů, včetně vyhodnocení Provádění určených výběrových řízení včetně jednání s dodavateli Kontrola projektové dokumentace a její kompletnosti Zpracování výkazů výměr dle projektové dokumentace Návrhy alternatívních technických řešení Příprava na harmonogramu stavby Požadujeme: SŠ/VŠ stavební obor Praxe výhodou Orientace ve stavební a projektové dokumentaci Uživatelská znalost programu MS Office Uživatelská znalost programu AutoCad - výhodou Uživatelská znalost rozpočtářských programů (ideálně KROS) Aktivní ŘP sk. B Schopnost týmové spolupráce Samostatnost, pečlivost, důslednost Časová flexibilita (ochota pracovat v akutních případech přesčas)

Společnost

Intelstav s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nepilova 903, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Intelstav s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Intelstav s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému