Provozní údržbář - elektromechanik slaboproud

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - provozní údržbář - elektromechanik slaboproud.

1. kontakt pouze e-mailem! Místo výkonu práce: Nádražní 410, Žandov Náplň práce: - Operativní elektrické a elektronické opravy strojů a zařízení - Preventivní oprava strojů a zařízení dle plánu - Vytipovávání vhodných náhradních dílů - Inovace na stávajících zařízení - Odborná pomoc při instalaci nových zařízení - Vedení a udržování dokumentace v aktuálním stavu POŽADUJEME: - Střední odborné vzdělání - elektromechanik - Znalost vyhlášky 50, min. §5 - Praxe z výrobní společnosti minimálně jeden rok - Znalost CNC strojů - Základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti - Řidičský průkaz obsluhy MV výhodou - Svářečský průkaz výhodou Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky. Pracovní smlouvu z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení až na neurčito. 1. kontakt pouze e-mailem!

Lokalita pracoviště

Nádražní 10, 471 07 Žandov u České Lípy (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50, pracovník znalý

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému