ZÁKAZNICKÝ DISPONENT / GARANT ZÁKAZNÍKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti logistiky - zákaznický disponent / garant zákazníka.

Místo výkonu práce: průmyslová zóna Liberec Sever nebo Chrastava U Nisy 108 (areál bývalého Elitexu) - Zpracování objednávek od zákazníka. - Sestavení výrobního plánu. - Objednání přepravy a kontejnerů. - Zajištění expedice k zákazníkovi. - Ostatní logistický servis. Nabízíme: - Stabilní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti - Pravidelný měsíční příjem - Možnost profesního růstu - možnosti postupů v rámci oddělení i mezi odděleními - Řadu zaměstnaneckých benefitů, např.: odměny za životní jubilea a pracovní jubilea bonus na Vánoce a na dovolenou 13. mzda stravenky v hodnotě 90 Kč 25 dnů dovolené, systém 5 dnů předplaceného volna vánoční balíčky a další Požadujeme: - Praxe 2 roky v logistice (v automotive výhodou). - Znalost AJ na B2 úrovni, AJ v kombinaci s NJ výhodou. - Analytické myšlení. - Potřeba velká časová flexibilita. - Dobré komunikační schopnosti. - Organizační schopnosti (spolupráce s výrobou a dopravci). - ŘP sk. B. - Schopnost sebemotivace, silná orientace na výsledky a na zákazníka. - Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč). - Ochota učit se nové věci. - Umění zvládat stres. Min. stupeň vzdělání: SŠ / VŠ Pracovní poměr: na dobu určitou (Standardně se pracovní smlouva uzavírá na jeden rok, po roce se pracovní smlouva na základě vzájemné spokojenosti může měnit na dobu neurčitou.) Mzdové rozpětí: 30.000 Kč - 32. 000 Kč/ měsíc vč. prémií a příplatků, po zapracování přiznány vyšší mzdové tarify dle platné kolektivní smlouvy Hlásit se e-mailem: kontakt, telefonicky: kontakt Případné uchazeče z evidence ÚP posílat každý pracovní den na 09:00 na adresu v Průmyslové zóně.

Lokalita pracoviště

Svárovská 696, 463 03 Stráž nad Nisou (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Logistik v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti logistiky

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému