Key Account Manage

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Terra Group Investment, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností - key account manage.

Místo výkonu práce (adresa): Pavlovova 54, Ostrava-Zábřeh, 700 30 Kontakt: kontakt Koho hledáme: Výborné komunikační, prezentační a obchodní dovednosti Dobrou úroveň sociálních dovedností: přátelský přístup, schopnost týmové práce, Reprezentativní vystupování Schopnost rychlé orientace ve firemních procesech a systémech Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat Chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a hodnotit sám sebe Odolnost vůči stresu, ochota překonávat překážky Zájem reprezentovat hodnoty a značku naší společnosti Pracovní náplň: Péče o klíčové zákazníky v segmentu veřejné správy (obce, města, příspěvkové organizace) Prohlubování obchodních vztahů se současnými zákazníky Doprodej služeb stávajícím a novým zákazníkům Akviziční činnost v rámci přidělených obchodních případů

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Terra Group Investment, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Terra Group Investment, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému