Asistent/ka manažera zahraničního obchodu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JS konsorcium s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje, nákupu, marketingu a styku s veřejností - asistent/ka manažera zahraničního obchodu.

Místo výkonu práce: Vřesinská 128/40, Ostrava-Poruba V případě Vašeho vážného zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj životopis na adresu:kontakt Jedná se o firmu zabývající se výrobou/kompletaci/ stínící techniky - výroba předokenních rolet,vrat,sítí… Praxe a zkušenost v tomto oboru výhodou. Požadujeme: dobrou znalost německého jazyka - jedná se o komunikaci s německy mluvícími klienty aktivní přístup k práci,odpovědnost Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání,připojte ke svému životopisu prohlášení,že souhlasíte se zpracováním a uchováním poskytnutých dat ve Vámi zaslaných dokumentech,dokud nedojde k jejímu písemnému odvolání.

Společnost

JS konsorcium s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vřesinská 128, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JS konsorcium s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JS konsorcium s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému