KONSTRUKTÉR - SolidWorks

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Cersum s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér - solidworks.

Jsme česká společnost, která vznikla v Liberci roku 2010 pod názvem Cersum s.r.o. Od svého založení jsme působili v několika odvětvích, z nichž hlavním se postupem času stal obor strojírenství, ve kterém máme více než 15 let zkušeností. Rozumíme výrobním procesům a standardům v automobilovém průmyslu a můžeme tak nabídnout komplexní řešení od návrhu opatření pro zvýšení produktivity a kvality výrobního procesu až po jeho realizaci a zaškolení personálu. V současné době se orientujeme na konstrukci a výrobu automatizační techniky, jednoúčelových strojů, montážních linek a kontrolních přípravků. Jedná se o zakázkový vývoj. Mezi naše základní hodnoty, které vyznáváme, a které nám pomáhají stát se dobrými partnery renomovaných společností, patří kvalita, spolehlivost, flexibilita a solidní týmové jednání. Požadujeme: - znalost práce s programem SolidWorks - praxe v oboru výhodou - zaměření na detail - samostatnost, spolehlivost - řidičský průkaz skupiny B Vzdělání: VŠ strojní / SŠ strojní Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit telefonicky

Společnost

Cersum s.r.o

Lokalita pracoviště

Norská 68, 460 01 Liberec 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cersum s.r.o výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cersum s.r.o o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému