Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MODERN PROJECTS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech.

Místo práce: Toužimská 771 - areál Letňany, Praha 9. Kontakt: Netušilová Marie, e-mail: kontakt. Znalost anglického jazyka slovem i písmem (zkoušky TOEFL), arabského jazyka – min. C1 POŽADUJEME - vysokoškolské vzdělání (Ing.), zaměření na mechanické inženýrství - znalost anglického jazyka slovem i písmem (zkoušky TOEFL), znalost arabského jazyka – min. C1 - NDT kvalifikace min. Level 2: zejm. Penetrant testing, Radiographic testing - praxe z inspekcí v ropném průmyslu – Ministry of Oil/Al-Rookal (Irák) - znalost předpisů ASTM, API, ASME, ANSI, ... - ochota cestovat, vést obchodní jednání v aj i arabštině - certifikát projektového řízení PRACOVNÍ NÁPLŇ - implementace nového produktu do portfolia společnosti: inspekční a NDT aktivity pro ropný průmysl - vedení obchodních jednání (aj/arabština) v Iráku (Ministery of Oil) a dalších zemích Blízkého Východu - technický dohled nad inspekčními aktivitami, vypracování technické dokumentace NABÍZÍME - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - odměna v závislosti na pracovním výkonu - práce v ČR i v zahraničí (Blízký Východ)

Společnost

MODERN PROJECTS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kreslič v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MODERN PROJECTS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MODERN PROJECTS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému