Účetní - sdílené centrum služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní finanční a investiční - účetní - sdílené centrum služeb.

Místo výk. práce: Sokolovská č.2408/222, Praha 9. Pracovní smlouvu z počátku na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení až na neurčito. Účtování finančních operací ve vnitropodnikovém účetnictví -Platební styk - bankovní příkazy -Zpracování faktur, komunikace s dodavateli -Výpomoc pobočce na Slovensku - pokladna, platební styk, daně (ne DPH) Požadujeme: -Min. 1 rok praxe na pozici účetní -Znalost účetních standardů -Samostatná osobnost -Chuť se rozvíjet, do tří let seniorská pozice s potenciálem Týden dovolené navíc, stravenky

Lokalita pracoviště

Sokolovská 2408, 190 00 Praha 9 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní finanční a investiční

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOERBIGER ŽANDOV s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému