Strojní zámečník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů - strojní zámečník.

Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící 25 let v oboru speciálních procesů. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce. Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti. Více informací o společnosti naleznete na kontakt PRACOVNÍ NÁPLŇ -Zámečnické a montážní práce při výrobě strojů s charakterem zákaznického řešení (zejm. práce s nerezí/černým materiálem) -Instalace zařízení u zákazníků (dle dohody) - Případně také svářečské práce (MIG, MMA) PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE -Min SOU technického zaměření (strojírenství, elektro) -Pokročilá orientace ve výkresové dokumentaci -Manuální zručnost, samostatnost, výborný zdravotní stav -VZV výhodou NABÍZÍME - Zaměstnání u stabilní české společnosti, uznávané v ČR i zahraničí - Práce na plný úvazek (případně i na částečný úvazek/IČO-dle dohody), dlouhodobá perspektiva zaměstnání - Mzdové ohodnocení odpovídající praxi a schopnostem - Možnost služebních cest (i zahraniční) - Příspěvek na důchodové připojištění - Jazykové kurzy, pravidelné sportovně-společenské akce - Kvalitní pracovní zázemí NÁS

Společnost

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)

Lokalita pracoviště

Toužimská 771, 199 00 Praha 99 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zámečník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zámečníci strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.8.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • práce s kovem

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému