Elektrikář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ROGER Energy a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení - elektrikář.

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem. Náplń práce: provádění preventivní údržby zařízení elektro, opravy a seřizování elektrozařízení apod. Požadujeme: vyučení, znalost a orientace v technice elektro, znalost čtení technické dokumentace, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci. Nabízíme: mzdu 16 000 - 24 000,- Kč., dovolenou navíc, práce v novém provozu, ve stabilní společnosti. Hlásit se telefonicky od 07:00 do 14:00 hod.

Společnost

ROGER Energy a.s.

Lokalita pracoviště

Revoluční 1930, 400 01 Ústí nad Labem 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ROGER Energy a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ROGER Energy a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému