Návrháři/ky a správci/kyně databází

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tieto Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři a správci databází - návrháři/ky a správci/kyně databází.

ZMK Místo výkonu práce: 28. října 3346/91, Moravská Ostrava Kontakt: Kateřina Focková, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Požadujeme: -Znalost databází, SQL, PL / SQL nebo T-SQL -Zkušenost s importem zdrojových dat do databáze, s programovacími nástroji (TOAD, SQL,..) -Znalost databází Oracle a OWB výhodou -Španělský jazyk na úrovni rodilého mluvčího -Angličtina na pokročilé úrovně (mluvená i psané slovo) Název pracovní pozice: Database Specialist for data conversion PP na dobu neurčitou.

Společnost

Tieto Czech s.r.o.

Lokalita pracoviště

28. října 3346, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Databázový administrátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Návrháři a správci databází

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tieto Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tieto Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému