Operátor - obsluha balícího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Europasta SE hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - operátor - obsluha balícího stroje.

Pracoviště: divize Adriana, Tři Dvory 97, 784 01 Litovel Pracovní náplň: - správné nastavení a seřízení balicích strojů - výměna balících fólií, kartonů - kontrola potisku na výrobku - odpovědnost za dodržování harmonogramu plánovaných odstávek pro běžnou údržbu a plánovaných oprav - odpovědnost za minimalizaci nákladů na obalový materiál Požadavky na uchazeče: - vzdělání: vyučení v technickém oboru Dovednosti: manuální zručnost, pečlivost, odpovědnost. Nabízíme: - nástupní mzda 22.000,- Kč, finanční růst po zaučení - závodní stravování - stravenky - 25 dní dovolené - finanční odměny za zlepšovací návrhy - možnost osobního a profesního růstu - možnost seberealizace - výkonnostní prémie - penzijní připojištění Třísměnný provoz, riziko hluku 3. kategorie První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Společnost

Europasta SE

Lokalita pracoviště

Litovel 97, 784 01 Litovel (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Balič v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Europasta SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Europasta SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému