Teamleader v Call centru (vedoucí telefonních operátorů)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A - GIGA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - teamleader v call centru (vedoucí telefonních operátorů).

Požadujeme: obchodní dovednosti, komunikativnost, orientace na výsledek, týmový hráč, MS Word, Excel. Praxe v call centru a praxe s vedením lidí podmínkou ! Platové ohodnocení: motivační složka dle domluvy (2 000,- až 10 000,- Kč). Životopisy a motivační dopisy posílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Společnost

A - GIGA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vinařice 245, 273 07 Vinařice u Kladna (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A - GIGA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A - GIGA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému