Dělník, míchač díla, skladník mražených mas

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PET BREEDER CARE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - dělník, míchač díla, skladník mražených mas.

Místo výkonu práce: Vížky 5 Požadujeme: minimálně vyučení v jakémkoliv oboru, vlastní dopravu do práce (není aut. spojení), ŘP sk. "B", spolehlivost, chuť pracovat, zodpovědnost a přizpůsobivost pracovat na dvě směny. Zaměstnanecké výhody: různorodou práci, za zaučení výkonnostní prémie až 15%, příspěvek na dopravu a další zaměstnanecké výhody. První kontakt učiňte prosím na výše e-mailovou adresou, kde si domluvíte termín, a poté se dostavte na provozovnu.

Společnost

PET BREEDER CARE a.s.

Lokalita pracoviště

Lukavice 5, 538 21 Slatiňany, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PET BREEDER CARE a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PET BREEDER CARE a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému