Pedagogové volného času

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Spolek na podporu mezinárdoní spolupráce v oblasti školství, kultury, sportu DZEJA hledá vhodného kandidáta na pozici Pedagogové volného času - pedagogové volného času.

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Borodin Boris, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Butete součástí kreativního týmu lidí, který se dětem a mladým lidem stará o originální a smysluplné trávení volného času. Vaším úkolem bude řídit sekci zajímavých kroužků, pečovat o zaměstnance a dobrovolníky, vést porady a zajišťovat nabídku aktivit, která vyjde vtříc našim klientům. Zaměstnanecké výhody: Individuální rozvržení pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Možnost občanské práce z domova.

Společnost

Spolek na podporu mezinárdoní spolupráce v oblasti školství, kultury, sportu DZEJA

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pedagog volného času v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Pedagogové volného času

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spolek na podporu mezinárdoní spolupráce v oblasti školství, kultury, sportu DZEJA výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spolek na podporu mezinárdoní spolupráce v oblasti školství, kultury, sportu DZEJA o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému