Dělník/ce ve výrobě lahůdek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci při přípravě jídla - dělník/ce ve výrobě lahůdek.

Pozice:dělník/ce ve výrobě lahůdek Požadavky: manuálná zručnost, spolehlivost, zdravotní průkaz do potravinářství. Práce v chladu, pokročilejší matematické znalosti - vážení surovin. Vhodné pro zájemce z okolí Sedlčan. Nástup možný ihned. Mzda: 11 000,- Kč. Kontakt:Skálová Jitka, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Místo výkonu práce:ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. provozovna, Kňovická č.p. 1249, Sedlčany

Lokalita pracoviště

Kňovická 1249, 264 01 Sedlčany, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému