Skladník Plzeň

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADECCO spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník plzeň.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se komponenty do automobilů, hledáme vhodné uchazeče na pozice SKLADNÍK. - nástup možný IHNED - místo výkonu práce: PLZEŇ – Borská Pole - výborná dopravní dostupnost - MHD - základní mzda 20.900,-Kč + zákonné příplatky + variabilní složka dle hodnocení pracovního výkonu v aktuálním měsíci 600-2.100Kč - zázemí stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené - dotované stravné a stravenky - ochota pracovat ve 3směnném provozu PODMÍNKOU MÍT PLATNÝ VZV PRŮKAZ!!! Požadujeme: - fyzickou zdatnost - praxe na obdobné pozici - dobrý zdravotní stav bez omezení, 100% docházku - ochota pracovat na třísměnný provoz - spolehlivost, samostatnost, zručnost Náplň práce: - zavážení materiálu na linky - vykládka, nakládka kamionů - práce se čtečkou čárových kódů - ruční manipulace s materiálem Kontakt: - Petra Klímová (kontakt; kontakt)

Společnost

ADECCO spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Podnikatelská 1144, 301 00 Plzeň 1 (Plzeňský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADECCO spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADECCO spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému