Referent Oddělení architektury ICT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Státní zemědělský intervenční fond hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - referent oddělení architektury ict.

místo výkonu: Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1 kontakt:Kopecký Vojtěch, email: kontakt Požadavky - ukončené magisterské studium v technickém nebo ekonomickém oboru - vhodné pro absolventy Popis práce - Podílí se na tvorbě strategické a koncepční dokumentace rozvoje ICT Fondu. - Definuje standardy, metodiky, pravidla řízení architektury ICT Fondu (mimo procesní vrstvu), dohlíží na jejich dodržování. - Vytváří a dále udržuje modely architektury IS Fondu (napříč aplikační, datovou a technologickou architekturou, ve vazbě na procesní část) a odpovídající architektonické artefakty (katalogy, diagramy, matice, pohledy) architektury IS Fondu, ve svěřeném segmentu. - Připravuje podklady v procesu schvalování realizace projektů rozvoje IS Fondu (mimo projekty provozního charakteru). - Provádí architektonický dohled na průběh realizace projektů a změn IS, u toho zajišťuje potřebnou dokumentaci architektury IS Fondu. - Spolupracuje s externími pracovníky, dodavateli a pracovníky dalších oddělení Fondu. - Navrhuje a spravuje katalogy konfigurací, služeb, licencí a implementaci změn IS Fondu. Očekáváme - aktivní přístup k řešení svěřených úkolů - zodpovědnost a spolehlivost Nabízíme - možnost profesního růstu - osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů - garanci platového růstu - služební poměr na dobu neurčitou - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den - pružnou pracovní dobu - přátelský a inspirativní tým odborníků - příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Lokalita pracoviště

Ve Smečkách 801, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 360 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Státní zemědělský intervenční fond výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Státní zemědělský intervenční fond o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému