Technik/čka pro instalace a podporu uživatelů internetu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SEWECOM ONLINE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - technik/čka pro instalace a podporu uživatelů internetu.

Místo výkonu práce: Českobratrská 13, Moravská Ostrava Životopis s průvodním dopisem zašlete na email kontakt Vzdělání středoškolské nebo vyučení. Pracovní náplň: o Instalace a servis internetu u zákazníků o montáže antén pro wifi připojení o řešení jednotlivých obchodních případů o poskytování technické podpory pro stávající zákazníky o instalace zabezpečovací techniky o instalace kamerových systémů, podpora zákazníků, servisní činnost o Po zapracování postup na pozici samostatného technika Očekáváme: o Schopnost samostatné práce o Alespoň základní znalost problematiky WIFI sítí, konfigurace zařízení u klientů, konfigurace síťové karty v PC o Alespoň základní znalosti antén a zařízení pro bezdrátové technologie o Manuální zručnost, vědět co je vrtačka a jak se používá o Řidičský průkaz B o vstřícnost, schopnost vést obchodní jednání o dobrá znalost práce s PC ( Windows, Excel, Word, Outlook, atd.) o vysoké pracovní nasazení

Společnost

SEWECOM ONLINE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Českobratrská 1229, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SEWECOM ONLINE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SEWECOM ONLINE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému