Asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost REAL ESTATE BROKER SERVICES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - asistent/ka.

Místo výkonu práce: Helénská 1799/4, Praha 2 Prvotní kontakt: e-mailem: kontakt Nabízíme:příjemnou atmosféru,vlastní kvalitní systém zaškolení,fixní plat,aktivní podíl na růstu a úspěchu firmy,možnost pracovat na sobě a rozvíjet se, jak pracovně, tak lidsky. Náplň práce:zodpovědné vedení CRM,mailová a telefonická komunikace,spolupráce s obchodním oddělením,péče o zákazníky Požadujeme:samostatnost v jednání a rozhodování,aktivní, inovativní a pozitivní přístup,příjemné a reprezentativní vystupování,dynamičnost, energie a průbojnost,ochota přijímat nové výzvy,flexibilita, systematičnost a loajalita

Společnost

REAL ESTATE BROKER SERVICES s.r.o.

Lokalita pracoviště

Helénská 1799, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti REAL ESTATE BROKER SERVICES s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost REAL ESTATE BROKER SERVICES s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému