Vrchní přípravář armatury

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - vrchní přípravář armatury.

Pracovní náplň: zajištění údržby, oprav a kontrol zařízení v rozsahu: - příprava a předání pracovních příkazů k realizaci, pracovního postupu opravy a spis přípravy - zodpovídá za vyhodnocení oprav a pracovních příkazů v ISE - zpracovává plány oprav (věcný, nákladový, kapacitní) vč. plánování spotřeby ND, materiálů - kontroluje průběh plnění prací na zakázkách a jejich dokončení Požadujeme: - ÚSO - středoškolské vzdělání strojní - praxi v realizaci údržby min. 2 roky, orientace v dokumentaci údržby - dobrá znalost práce na PC (MS Office aktivně, znalost PassPort výhodou) - organizační a komunikační schopnosti - odborná školení údržby, provádění oprav armatur výhodou Nabízíme: - zázemí silné společnosti - zaškolení na požadovanou pozici - možnost stálého vzdělávání - odpovídající finanční ohodnocení, motivační systém odměňování V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete životopis na kontakt nebo info kontakt. Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENEROGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Lokalita pracoviště

Temelín č.e. 3, 373 01 Temelín (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému