Vrchní přípravář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech - vrchní přípravář.

Pracovní náplň: Zajištění údržby, oprav a kontrol určeného zařízení – potrubní systémy v JE: - zajišťuje přípravu a předání pracovních příkazů k realizaci - komunikuje s odbornými útvary a organizuje součinnost s dodavateli - zodpovídá vyhodnocení oprav a pracovních příkazů v ISE - zpracovává plány oprav (věcný, nákladový, kapacitní) vč. plánování spotřeby ND, materiálů - sleduje vývoj v oblasti nákladů, výnosů, které souvisejí s údržbou - kontroluje průběh prací na zakázkách a jejich zakončení - navrhuje řešení problémů, spolupracuje při odstraňování neshod - zodpovídá za spis přípravy údržby, Pracovního postupu opravy aj. Požadujeme: - ÚSO - strojní - zkušenosti s realizací údržby, v oblasti svařování výhodou - znalost práce na PC (MS Office) - organizační a komunikační schopnosti Zašlete životopis a foto, kontakt kontakt ne, kontakt. Pokud se společnost do 1 měsíce od zaslání životopisu neozve, nebyl/a jste vybrán/a do dalšího kola VŘ. Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") kvalifikovaný souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání v rozsahu nutném pro naplnění tohoto účelu na omezenou dobu 5 let.

Lokalita pracoviště

Dukovany 269, 675 50 Dukovany-elektrárna (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému