Pracovník/ce úklidu - prac. Pardubice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ENDL + K a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - pracovník/ce úklidu - prac. pardubice.

Hledáme pracovníka/pracovnici úklidu na každé ráno - max. 2 hodiny denně. Jedná se o úklid v herna /casino na Třídě Míru v Pardubicích. Ideální čas 6:00 - 8:00 hod. (možnost po domluvě pozdějšího času). Úklid spočívá ve vysávání, vytírání, leštění zrcadel, umytí WC, umytí dveří atd. Více informací na pohovoru.

Společnost

ENDL + K a.s.

Lokalita pracoviště

třída Míru 111, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 4 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ENDL + K a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ENDL + K a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému