Key account manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Archtiles, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři - key account manager.

Místo výkonu práce: Dělnická 12, Praha 7 - Holešovice Kontaktní osoba pro první kontakt: David Šoustek - email: kontakt - životopisy posílat na výše uvedenou e-mailovou adresu Upřesňující informace: Key account manager má na starosti přidělené projekty. Komunikuje s investory, stavebními firmami a architekty. Požadujeme samostatnost,vysoké pracovní nasazení,přizpůsobivost v kolektivu,přizpůsobivost stylu práce, bezprostřední kultivovaná komunikace, nadstandardní péče o klienta, přiměřená flexibilita, zodpovědnost.

Společnost

Archtiles, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dělnická 213, 170 00 Praha 7 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Archtiles, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Archtiles, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému