Stavební dělník (lištař, dělník pomocných prací)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COLAS CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - stavební dělník (lištař, dělník pomocných prací).

Místo výk. práce: Hradec Králové. Náplň práce: Práce při stavbě dopravní komunikace. Příprava/zabezpečení staveniště při příchodu/odchodu. Doplňující práce dle požadavků nadřízeného. Požadujeme: Praxe z práce na stavbách výhodou. Dobrý zdravotní stav umožňující práci na staveništi. Ochotu cestovat na stavby, časovou flexibilitu. Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení , Bonusy (sezonní, roční) , Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění. Možnost dlouhodobé spolupráce. Možnost nástupu ihned. Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění. firemní benefity. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Společnost

COLAS CZ, a.s.

Lokalita pracoviště

Petra Jilemnického 21, 503 01 Hradec Králové 16, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COLAS CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COLAS CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému