prodavač elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Horák Electronic, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - prodavač elektro.

PRODAVAČ ELEKTRO - EURONICS JABLONEC NAD NISOU Místo výkonu práce: Budovatelů 6, 466 01 Jablonec nad Nisou Kontakt : Radim Jakubec tel. kontakt email kontakt Směnnost:Neurčeno Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen) Nástup možný ihned Mzdové rozpětí:15 000 - 20 000 Kč/měsíc Popis pracovního místa : Prodej zboží sortimentu elektroniky, mobilních telefonů ,IT a elektro spotřebičů. Hledáme novou posilu do prodejního týmu EURONICS HORÁK ELEKTRO Máme dlouholetou tradici a zázemí v Jablonci nad Nisou a nejsme jen obyčejné elektro. Nabízíme : týmovou práci v příjemném kolektivu, dlouhodobý vztah , motivační systém odměňování, provize z prodejů, individuální přístup, kvalitní zázemí, inteligentní kolegy a vedoucí, kariérní růst, systém školení a vzdělávání. Požadujeme: Veselého člověka, který se nebojí komunikovat, chce pracovat, být lepší a má zájem o zvolený obor. Odborné znalosti nejsou zpočátku rozhodující - poradíme si i bez předchozí praxe v oboru. Úsměv na tváři, dobrá nálada a sounáležitost s týmem je výsadou i požadavkem.

Společnost

Horák Electronic, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Budovatelů 3394, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Horák Electronic, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Horák Electronic, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému