Obsluha nakladače - dřevosklad

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KRONOSPAN CR, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - obsluha nakladače - dřevosklad.

Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 6. Náplň práce: - manipulace s materiálem - navážení dřevní suroviny do výroby a na sklad (pílina, štěpky) - vyhrnování vagonů s pílinou a štěpkou - zabezpečení nakládky LKW kůrou, biomasou, shraby, zelenou štěpkou - pravidelná kontrola, údržba a čištění stroje - pořizování zápisů o průběhu směny (nepřetržitý provoz) Požadujeme: - SŠ vzdělání nebo odborné vyučení - řidičský průkaz sk. T - zkušenosti z výrobní společnosti vítány - zodpovědný přístup k práci, spolehlivost - ochotu pracovat v nepřetržitém provozu - dobrý zdravotní stav Nabízíme: - náborový příspěvek 10 000,-Kč - prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností - odborný profesní rozvoj

Lokalita pracoviště

Na Hranici 2361, 586 01 Jihlava 1 (Vysočina), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KRONOSPAN CR, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KRONOSPAN CR, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému