Elektrotechnik montážní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Inventec (Czech), s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - elektrotechnik montážní.

* Oprava, kontrola a testování vadných počítačových serverů vrácených z výroby * Diagnostika vadných komponent a jejich výměna * Kontrola poškození * Udržování testovacích jednotek ve funkčním stavu Požadujeme: * SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro (při nižším vzdělání požadujeme odpovídající zkušenosti) * §5 Vyhlášky 50/78 Sb., pokud ne, tak školení na tento paragraf Vám rádi zprostředkujeme * Základní znalosti počítačového HW * Základní znalost anglických technických slovíček * Základní znalost MS Office (Word a Excel) Nabízíme: * Práci v prostředí mezinárodní Hi-tech společnosti * Jednosměnný provoz, 12 hodinové směny * Možnost využití znalosti angličtiny a kurzy angličtiny, čínštiny přímo ve firmě hrazeny zaměstnavatelem * Příspěvek na stravování (stravenky) a kantýna s možností obědů v hodnotě stravenek * Autobusy do práce z centra Brna zdarma * Až 3.5 dne věrnostního volna navíc, které Vám postupně budeme přidávat s odpracovanými lety. * Smlouva na dobu 1 roku, kterou Vám v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme (hledáme dlouhodobou spolupráci)

Lokalita pracoviště

Evropská 863, 664 42 Modřice (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Inventec (Czech), s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Inventec (Czech), s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému