GEODET

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kartografové a zeměměřiči - geodet.

Náplň práce geodeta spočívá v geodetických činnostech pro útvar projekce. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání - obor geodézie a kartografie - Úřední oprávnění pro ověřování výsledků zeměměřičských činností §13 odst. 1 písm. a) a c) zákona č. 200/1994 Sb.: a) Geometrické plány a dokumentace o vytyčení vlastnické hranice pozemku c) Geodetické podklady pro výstavbu, dokumentace o vytyčování sítí, dokumentace o vytyčení prostorové polohy, rozměru a tvaru stavby pro účely výstavby a o dohledu na dodržování její prostorové polohy a geodetické části dokumentace skutečného provedení stavby, která obsahuje geometrické, polohové a výškové určení dokončené stavby nebo technologického zařízení. - dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně v týmu - řidičský průkaz sk. B - pokročilá znalost práce na PC (Microsoft Office, ACAD, GEUS, Microstation) - zodpovědnost, flexibilita - vyjednávací schopnosti Hlásit se e-mailem.

Lokalita pracoviště

Sladovnická 1082, 463 11 Liberec 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Geodet v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Kartografové a zeměměřiči

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému