Konzultant/ka pro firemní klientelu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Miluše Mastná hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví - konzultant/ka pro firemní klientelu.

Česká pojišťovna hledá komunikativní a aktivní uchazeče/uchazečky na pozici KONZULTANT/KA PRO FIREMNÍ KLIENTELU. Pracovní náplň: - Komplexní péče o stávající klienty - Konzultace a poradenství firemním zákazníkům - Vyhledávání nových obchodních příležitostí Očekáváme: - SŠ vzdělání - Zkušenosti z oblasti obchodu výhodou - Výborné komunikační schopnosti - Uživatelskou znalost práce s PC - Čistý trestní rejstřík - ŘP sk. B Zaměstnanecké výhody: silné zázemí a profesionální podpora, odborné vzdělávání a osobní rozvoj, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní kariéra. První kontakt možný POUZE mailem.

Společnost

Miluše Mastná

Lokalita pracoviště

nábř. Přemyslovců 867, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Miluše Mastná výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Miluše Mastná o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému