Programátor automatické optické inspekce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JabloPCB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - programátor automatické optické inspekce.

Požadujeme: * SŠ popř. VŠ vzdělání (výhodou obor elektrotechnický - zaměření slaboproudá elektronika) * zkušenosti s výrobním procesem elektroniky * znalost elektrotechnických součástek výhodou * praktické zkušenosti s pájením a osazováním desek jsou výhodou * zápal pro elektroniku * znalost AJ v rozsahu čtení a porozumění technické dokumentaci * uživatelskou znalost práce na PC * flexibilita a stresu odolnost * samostatnost a současně schopnost pracovat v týmu, spolehlivost Pracovní náplň: * programování systémů optické kontroly * analyzuje a opravuje závady na deskách plošných spojů * účast na rozjezdu výroby jednotlivých projektů * tvorba úprav dle požadavků zákazníka * kontrola dodržování technologických postupů * optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby * práce s IS Helios Nabízíme: * možnost důkladného zaučení a získání praxe * zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií * příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách * zaměstnanecké benefity * adekvátní finanční ohodnocení * široká odborná základna v rámci holdingu

Společnost

JabloPCB s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Přehrady 5129, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

12.12.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JabloPCB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JabloPCB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému