Farmaceutický asistent/ka - laborant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lékárna Olympia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní farmaceuti se specializací - farmaceutický asistent/ka - laborant/ka.

Místo výkonu práce (adresa): Ostrava Kontakt: kontakt Hledáme do lékárny v Ostravě farmaceutickou asistentku/laborantku. Jedná se o neřetězovou lékárnu. Výhodou práce v systému Farmis 1. Praxe výhodou. Požadujeme aktivní přístup k práci a samostatnost. Pracovní doba Po-Pá 7:30-16:00hod. Nutná registrace práce bez dozoru. Kontaktuje nás na uvedené emaily: Nástup ihned.

Společnost

Lékárna Olympia s.r.o.

Lokalita pracoviště

Paskov, Paskov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Farmaceut v oboru Farmacie a chemický průmysl
Alternativní názvy profese: Ostatní farmaceuti se specializací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lékárna Olympia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lékárna Olympia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému