ŽEHLÍŘ / ŽEHLÍŘKA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MG konfekce, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení - žehlíř / žehlířka.

Nástup možný ihned. Kontakt možný zasláním životopisu na e-mail: kontakt nebo tel.: kontakt. Žehlení pánských sak (úsek podšívek) - nutná praxe v oboru, flexibilita, spolehlivost. Doba určitá s možností prodloužení. PD: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Mzda: 12.000,- až 15.000,- Kč (jedná se o úkolovou mzdu). Místo výkonu práce: Západní č.p. 1/75, Krasice.

Společnost

MG konfekce, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Západní 1, 796 04 Prostějov 4 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MG konfekce, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MG konfekce, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému