ŘIDIČ/KA AUTOBUSU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČSAD Liberec, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - řidič/ka autobusu.

Hledáme především zájemce z oblastí: Liberce, Českého Dubu, Frýdlantu, Hrádku nad Nisou a Nového Města pod Smrkem Úvazek: - turnusová směna dle rozpisu služeb vč. sobot, nedělí - nepravidelná přeprava (zájezdy) vč. zahraničních Kvalifikační předpoklady: -řidičské oprávnění sk. D - osvědčení profesní a zdravotní způsobilosti řidiče - pro zájezdovou činnost je nutná jazyková vybavenost nejméně NJ, příp. AJ v základní komunikaci Popis práce: - v pravidelné přepravě osob v rámci integrovaného přepravního systému odbavovaní a přeprava cestujících v rámci Libereckého kraje, dobrá orientace - zájezdová přeprava cestujících v tuzemsku i v zahraničí (v rámci Evropy) Nabízíme: - dobré platové podmínky vč. náhrady cestovného (tj. diet v Kč i v EUR) - průměrná mzda 22 000 - 24 000,-Kč + diety dle výkonu a kvality přepravní práce, - placené čekání, ošacení, jízdní výhody pro celou rodinu na linkách ČSAD Liberec, a.s. - pro řidiče sk. C zajistíme zvýšení kvalifikace na ŘP sk. D + profesní způsobilost Osobní předpoklady: - odborná znalost problematiky, časová flexibilita Nástup možný ihned. V případě zájmu o tuto profesi kontaktujte zaměstnavatele telefonicky, e-mailem anebo přímo zašlete svůj profesní životopis. Ing. Petr Wasserbauer, ředitel společnosti e-mail: kontakt mobil: kontakt

Společnost

ČSAD Liberec, a.s.

Lokalita pracoviště

České mládeže 594, 460 06 Liberec 6 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • D - autobusy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSAD Liberec, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSAD Liberec, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému