Obchodně-technický IT konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Storware s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci - obchodně-technický it konzultant.

Místo výkonu práce: Liberec, Praha Prvontní kontakt: Bradáč Marek, kontakt, kontakt IT konzultant pro oblast zálohování a ochrany dat Náplň práce - Spolupráce na návrhu projektů zálohování a archivace, - Spolupráce na implementaci řešení v oblasti ochrany dat - technické konzultace k produktům Storware - příprava a realizace studií, workshopy u zákazníků Produktové požadavky - orientace v oblasti zálohování a archivace - znalost technologií datových úložišť (diskové systémy, páskové systémy, …) - znalost operačních systémů (Windows Server, Linux) - znalost virtualizačních technologií (Vmware, Hyper-V, KVM, Citrix XEN,…) - znalost produktu IBM Spectrum Protect (TSM) výhodou Dovednosti - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - velmi dobrá znalost anglického jazyka - samostatnost a spolehlivost - prezentační a komunikační dovednosti - sebemotivovaný a schopný samostatně pracovat v rámci mezinárodního týmu - řidičský průzkaz B a ochotu cestovat Nabízíme - práci v dynamické mezinárodní technologické firmě (kontakt) - svobodu vlastní realizace, možnost podílet se na vývoji nových technologií - služební automobil I k soukromým účelům - možnost vzdálené práce - nástup 05/2016, HPP Zaměstnanecké výhody: - prémie dle obchodních úspěchů - služební automobil - stravenky

Společnost

Storware s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Storware s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Storware s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému