Konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DS Soft Olomouc, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí - konzultant.

Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání v IT nebo praktické zkušenosti v IT, SQL* - analytické myšlení, komunikativnost, práci v týmu, organizační schopnosti, spolehlivost - znalost Windows, MS Office (Excel, Word, Outlook), SQL*, XML*, základy VB.NET* - orientace v laboratorní a klinické problematice* - řidičské oprávnění skupiny B (výjezdy k zákazníkům) - rychlé osvojování nových znalostí a dovedností - pasivní znalost anglického jazyka Nabízíme: - hlavní pracovní poměr – úvazek 1,0 - příjemné a kreativní pracovní prostředí - práci s moderními informačními technologiemi - neustálý odborný růst a specializaci v oboru - motivační prémiový systém - služební notebook a mobil Náplň práce: - implementace laboratorního informačního systému u zákazníků (analýza, instalace, migrace, parametrizace, školení, asistovaný dohled) - podpora zákazníků (analýza a řešení požadavků z provozu) - testování a připomínkování nových verzí Vhodné pro absolventy! V případě zájmu nám zašlete životopis (CV) POUZE na adresu: kontakt. Vybrané uchazeče pozveme na přijímací pohovor. Nástup možný IHNED. Další informace viz kontakt.

Společnost

DS Soft Olomouc, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Krameriova 117, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Databázový specialista v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DS Soft Olomouc, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DS Soft Olomouc, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému