Technik kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BONTAZ CENTRE CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - technik kvality.

Požadujeme: SŠ / VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti kvality (strojírenství, nejlépe automotive), schopnost samostatně komunikovat v anglickém jazyce, dobré technické znalosti (orientace v technických výkresech, analytickém myšlení). Znalost procesů a nástrojů kvality (FMEA, systémy kontrol, 8D, APQP, ISO 9000 nebo ISO TS), pokročilá znalost práce na PC - MS Office, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup, ŘP sk. B. Náplň práce: 1. monitoring, vyhodnocování a zlepšování procesů kvality 2. podpora při zavádění nových výrobků a změn 3. tvorba a realizace nápravných opatření ve výrobním procesu, spolupráce s výrobou 4. spolupráce při auditech 5. vyhodnocování ukazatelů kvality 6. zpracování analýz, statistik a reportingů 7. vedení příslušné Q-dokumentace Nabízíme: 13. plat, 3 dny dovolené navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, možnost zajištění ubytování Telefonický kontakt: Po - Pá od 8.00 do 15.00 hod. nebo e-mailem

Lokalita pracoviště

Lesní 401, 273 61 Velká Dobrá (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 40 600 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BONTAZ CENTRE CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BONTAZ CENTRE CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému