PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝROBY DÍLŮ Z KARBONOVÝCH VLÁKEN - DOKONČOVACÍ PRÁCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mubea Transmission Components s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - pracovník/pracovnice výroby dílů z karbonových vláken - dokončovací práce.

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝROBY DÍLŮ Z KARBONOVÝCH VLÁKEN - DOKONČOVACÍ PRÁCE - místo výkonu: Žebrák, náplň práce: dokončovací práce ve výrobě dílů z karbonových vláken dle výkresové dokumentace, je kladen důraz na přesnost a kvalitu práce, SOU technického směru, manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, smysl pro disciplínu, zodpovědnost a dodržování pořádku, ochota pracovat ve 3-směnném provozu, týmová práce, flexibilita, kontakt přes tel. či email

Lokalita pracoviště

Za Dálnicí 510, 267 53 Žebrák (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 83 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mubea Transmission Components s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mubea Transmission Components s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému