Procurement Manager

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská akciová, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu - procurement manager.

Stavební firma s dlouholetou tradicí hledá vedoucího obchodního oddělení: Náplň práce: - centralizace nákupních operací, zhodnocení nabídek vhodných subdodavatelů a dodavatelů materiálu - vývoj nákupních specifikací pro stavební práce, služby, zařízení a materiál - správa smluv s jednotlivými subdodavateli, vedení databáze, organizace jednotlivých výběrových řízení - optimalizace nákladů na jednotlivé projekty - spolupráce s jednotlivými rozpočtáři a přípraváři staveb - vedení menšího kolektivu Požadujeme: - SŠ nebo VŠ vzdělání technického oboru - praxe v oboru 3 roky (stavebnictví) - znalost legislativy vztahující se k nákupům ve stavebnictví - ŘR skup. B, výhodou znalost ANJ - znalost trhu a orientace se v nabídce dodavatelů - zodpovědnost, organizační schopnosti, analytické a logické myšlení, rozhodnost, samostatnost Nabízíme - zajímavé mzdové ohodnocení - stravenky - služební telefon, automobil - možnost profesního růstu - nástup možný od září 2016

Společnost

Jihomoravská akciová, a.s.

Lokalita pracoviště

Budischowského 1073, 674 01 Třebíč 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí odbytu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská akciová, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská akciová, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému