Řidič autobusu - příměsto

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARRIVA MORAVA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě - řidič autobusu - příměsto.

místo výkonu práce : Bruntál, Krnov, Rýmařov, Moravský Beroun V případě zájmu pište na e-mail: kontakt, případně volejte Po - Pá od 9.00 do 13.00 hod. na tel.: Personalistka Gabriela Jursová, telefon: kontakt HPP na dobu určitou 1 rok, poté dohoda o změně smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme: - ŘP sk. D + profesní průkaz (možnost rekvalifikace přes Úřad práce nebo jako zvolená rekvalifikace ze sk. B na D, zájemci poskytneme příslib zaměstnání) - Karta řidiče - Zdravotní způsobilost u závodního lékaře včetně dopravně-psychologického vyšetření (možnost proplacení) - Stravné - Penzijní připojištění - Sleva na jízdné - Benefity Z : 10.5.2016 A: 11.11.2016

Společnost

ARRIVA MORAVA a.s.

Lokalita pracoviště

Žlutý kopec 1438, 792 01 Bruntál 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič autobusu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARRIVA MORAVA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARRIVA MORAVA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému