ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Safety Agency, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník, pracovnice.

Společnost Safety Agency, s.r.o. nabízí volné pracovní místo pro internetový obchod na pozici administrativní pracovník. Náplň práce: - zpracovávání zákaznických reklamací - komunikace se zákaznickým oddělením Požadujeme: - trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost - ochotu se učit nové věci - znalost práce na PC - znalost v programu POHODA (výhodou) Předchozí zkušenosti s prací na podobné pozici výhodou. Pozice je vyhrazená pro osoby ČID, PID. Životopisy prosím zasílejte na e-mail: kontakt. Vhodný kandidát bude telefonicky kontaktován a pozván na osobní pohovor. NECHODIT NA MÍSTO PRACOVIŠTĚ!

Společnost

Safety Agency, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pod Černým mostem 486, 513 01 Semily (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 8 500 - 10 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Safety Agency, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Safety Agency, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému