doručovatel listovní motorizovaný s řízením vozidla

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Motorizovaní doručovatelé poštovních zásilek - doručovatel listovní motorizovaný s řízením vozidla.

místo výkonu práce: dodejna Louny, Štefánikova 1465 náplň práce: příprava listovních a balíkových záslek a jejich doručování služebním vozidlem a jejich doručování do firem a domácností uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách vyúčtování zásilek a finanční hotovosti po návratu na pracoviště výkon práce v době od 6,00 do 14,00 hod výplata poštovních poukázek a důchodů poskytování informací k poštovním službám, nabídka služeb partnerů ČP řízení motorového vozdila podmínkou řidičský průkaz sk. B (praxe min. 1 rok) kontakt: tel.: kontakt,kontakt, e-mail: kontakt, osobně na dodejně v Lounech

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Štefánikova 1465, 440 01 Louny 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 74 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému